Dobrá duše

Čestné uznání Domovu Vesna.

Ve středu 13. června se již pošesté konalo v Kláštěře minoritů sv. Jakuba v Praze vyhodnocení a předání ocenění v rámci projektu Dobrá duše. Domov Vesna Orlová byl oceněn Čestným uznáním společnosti Hartmann-Rico (patrona projektu) "za vytváření výjimečného prostředí pro dobrovolnickou pomoc v 2017, podporu projektů pro seniory a ochotu být lidský v každé chvíli". Ocenění si na slavnostní akci moderované Alešem Cibulkou převzaly zástupkyně našeho domova.

 

 

 

 

Kontakt

Kpt. Jaroše 999, Orlová - Lutyně 735 14
596 511 975-6 - stálá služba
E-mail: sekretariat@domovvesna.cz
WEB: www.domovvesna.cz


Skvělý úspěch sportovců z Vesny!

V letošním ročníku tradičního turnaje v ruských kuželkách v Havířově opět excelovali naši hráči a opět dosáhli na nejvyšší metu. Klání, které se konalo 31.10. v Domově senirů Luna, se zúčastnilo devět seniorských týmů, nejen z karvinského okresu, ale také např. z Ostravy. I přes tak silnou konkurenci naše družstvo nenašlo přemožitele a zásluhou vyrovnaných výkonů deklasovalo všechny soupeře. Paní Klotkové a pánům Mikeskovi a Mojžíškovi blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Domova Vesna.